Významné rozšíření zákaznického řešení | 31.10.2017

Do řešení našich stávajících zákazníků přibývají nové bezpečnostní prvky. Nyní je možné vybrané dokumenty chránit omezením přístupu podle vyhodnocování rodných čísel.

SAFE má nového zákazníka, společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. a UniCredit Leasing CZ, a.s. | 9.10.2017

Společnosti patřící do evropské skupiny UniCredit Group jsou významní poskytovatelé služeb v bankovním sektoru a nebankovním financování. Prostřednictvím našeho obchodního partnera  společnosti Canon CZ s.r.o. je systém SAFE využíván jako evidence pošty ve společně provozované podatelně.

Update jacorbu na verzi 3.8 | 19.9.2017

Přechodem na novou verzi jacorbu je CORBA komunikace ve frameworku SAFE (například mezi www a modelem) 3-4 krát rychlejší.

SAFE komunikuje s dohledovými systémy | 19.9.2017

V rámci projektu GDPR připravujeme integraci frameworku SAFE s dohledovými a monitorovacími systémy jako je Nagios a Zabbix. V případě podezření nebo zjištění úniku dat tak můžeme okamžitě předat varování do centrálního dohledového systému.

Významné rozšíření zákaznického řešení | 19.9.2017

Dodali jsme unikátní řešení Interních norem, které je velmi jednoduché pro uživatele a přitom oplývá překvapivým množstvím komplexních funkcí.

CMIS protokol pro integrace | 30.8.2017

Framework SAFE byl rozšířen o standardizovanou řadou webových služeb CMIS, které je možné využít pro efektivní integrace s jinými aplikacemi.

Rozšiřujeme pracoviště a posilujeme brněnský tým | 15.8.2017

Novu posilou do pobočky AiP Safe v Brně jsou Michal a Dan. Budou se věnovat zejména implementaci zákaznických řešení SAFE, konzultační činnosti a zákaznické podpoře stávajících zákazníků.

Tým AiP Safe se rozšiřuje | 21.7.2017

V AiP Safe máme novou kolegyni Veroniku a nového kolegu Marka. Oba posilují naše oddělení realizace projektů. Vítáme je v kolektivu a přejeme mnoho úspěchů. Další dvě posily přijdou v září do pobočky v Brně.

Významné rozšíření zákaznického řešení - automatizované zpracování požadavků o součinnost od exekutorů | 07.06.2017

Řešení SAFE u BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod jsme rozšířili o modul Legal claims, který se využívá pro automatizované zpracování požadavků o součinnost od exekutorů. Modul je v souladu s vyhláškou 418/2001 Sb. o postupech při výkonu exekuční a další činnosti. Automatizované zpracování součinností a elektronických exekučních příkazů šetří ohromné množství času, který mohou uživatelé věnovat jiným činnostem.

Významné rozšíření zákaznického řešení - modul Banka | 16.5.2017

Poté co se CETELEM CZ transformoval na banku BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, bylo zapotřebí upravit a rozšířit stávající řešení systému SAFE, aby pokrylo nové požadavky zákazníka. S radostí můžeme konstatovat, že se projekt podařil a od začátku roku je modul Banka připravený v produkčním prostředí k využití.