Digit├íln├ş archiv a workflow

Digit├íln├ş archiv s workflow - AiP SafeNa┼íe ┼Öe┼íen├ş v├ím pomohou s efektivn├ş spr├ívou digit├íln├şch dokument┼» ÔÇô optimalizuj├ş jejich ob─Ťh v organizaci, zajist├ş okam┼żit├ę zp┼Ö├şstupn─Ťn├ş a dlouhodob─Ť bezpe─Źn├ę ulo┼żen├ş.

S ─Ź├şm v├ím na┼íe ┼Öe┼íen├ş pomohou?

Na┼íe ┼Öe┼íen├ş v├ím mohou b├Żt nasazena jednotliv─Ť nebo b├Żt vz├íjemn─Ť integrov├ína. Pomohou v├ím se spr├ívou n├ísleduj├şc├şch agend:

Smlouvy - AiP SafeSmlouvy

┼śe┼íen├ş pokr├Żv├í spr├ívu smluvn├şch dokument┼» a zaji┼í┼ąuje ┼Ö├şzen├ş jednotliv├Żch f├íz├ş jejich ┼żivotn├şho cyklu dle intern├şch proces┼» (workflow) organizace v─Źetn─Ť dlouhodob├ę archivace.

Faktury - AiP SafeFaktury

┼śe┼íen├ş zaji┼í┼ąuje spr├ívu faktur a ┼Ö├şzen├ş jejich schvalovac├şho procesu. Umo┼ż┼łuje dal┼í├ş zpracov├ín├ş dle intern├şch proces┼» organizace spolu s dlouhodbou archivaci dokument┼» (digit├íln├ş archiv).

Přijatá a odeslaná pošta - AiP SafePřijatá a odeslaná pošta

┼śe┼íen├ş se zam─Ť┼Öuje na spr├ívu p┼Öijat├Żch a odeslan├Żch po┼ítovn├şch doklad┼». Centralizuje celou agendu a zaji┼í┼ąuje p┼Öehledn├Ż ob─Ťh dokument┼».

┼ś├şd├şc├ş dokumentace - AiP Safe┼ś├şd├şc├ş dokumentace (ISO)

┼śe┼íen├ş je zam─Ť┼Öeno na spr├ívu ┼Ö├şd├şc├ş dokumentace (sm─Ťrnic, pracovn├şch norem apod.) vznikl├ę na z├íklad─Ť intern├şch nebo vn─Ťj┼í├şch p┼Öedpis┼» (nap┼Ö. ISO normy). Zaji┼í┼ąuje sledov├ín├ş platnosti, ┼Ö├şzen├ş reviz├ş dokument┼» a centralizovan├ę zp┼Ö├şstupn─Ťn├ş jejich platn├Żch verz├ş.

Kontakty.  - AiP SafeAdresář kontaktů

Adres├í┼Ö kontakt┼» pokr├Żv├í evidenci kontaktn├şch ├║daj┼» na intern├ş i extern├ş subjekty. Umo┼ż┼łuje vytv├í┼Öet vz├íjemn├ę vazby mezi jednotliv├Żmi prvky a rovn─Ť┼ż nap┼Ö. odr├í┼żet organiza─Źn├ş strukturu. Data lze rovn─Ť┼ż integroat do rozs├íhlej┼í├şch ┼Öe┼íen├ş pokr├Żvaj├şc├şch spr├ívu dokument┼» nap┼Ö├ş─Ź podnikem.

Projekty - AiP SafeProjekty

Projektov├í kancel├í┼Ö je n├ístrojem pro spr├ívu projekt┼» a s nimi souvisej├şc├ş dokumentace. ┼śe┼íen├ş je ur─Źeno pro evidenci ─Źinnost├ş, kontroly pln─Ťn├ş term├şn┼» a pl├ín┼» nebo p┼Öehled┼» o celkov├ę nebo d├şl─Ź├ş pracnosti. Vyu┼ż├şt jej mohou projektov├ş vedouc├ş, majitel├ę firem, ─Źlenov├ę realiza─Źn├şch t├Żm┼» ─Źi auditorsk├ę a kontroln├ş org├íny.

Helpdesk - AiP SafeHelpdesk

Aplikace roz┼íi┼Öuje Projektovou kancel├í┼Ö a umo┼ż┼łuje evidovat hl├í┼íen├ş, dokumenty a ve┼íkerou komunikaci mezi dodavatelem a z├íkazn├şkem v servisn├ş f├ízi projektu.

E-maily - AiP SafeE-maily

┼śe┼íen├ş se zam─Ť┼Öuje na ulo┼żen├ş e-mailov├Żch zpr├ív importovan├Żch ze serveru MS Exchange nebo prost┼Öednictv├şm protokolu POP3 a jejich dal┼í├ş zpracov├ín├ş.

Zápisy z porad - AiP SafeZápisy z porad

┼śe┼íen├ş pom├íh├í zjednodu┼íit a zp┼Öehlednit evidenci pravideln├Żch porad a z├ípis┼». Zaji┼í┼ąuje spr├ívu ├║kol┼» a v┼íech souvisej├şc├şch dokument┼».

┼śe┼íen├ş na m├şru - AiP Safe┼śe┼íen├ş na m├şru

Ka┼żd├ę ┼Öe┼íen├ş vytv├í┼Ö├şme na m├şru - upravou st├ívaj├şc├şch agend, jejich integrac├ş a ├║pravou funk─Źnosti. Realizujeme rovn─Ť┼ż v├Żvoj zcela nov├Żch ┼Öe┼íen├ş dle po┼żadavk┼» z├íkazn├şka.

Datov├ę schr├ínky

SAFE Datov├ę schr├ínky je nadstavbov├ę ┼Öe┼íen├ş, kter├ę v├ím pom┼»┼że se vstupn├şm ulo┼żen├şm a zpracov├ín├şm datov├Żch zpr├ív do syst├ęmu pro spr├ívu dokument┼».

Digitalizace dokumentů

Syst├ęm pro podporu digitalizace SAFE optimalizuje ve┼íker├ę procedury v digitaliza─Źn├şm workflow, ┼íet┼Ö├ş ─Źas a n├íklady.

Osm d┼»vod┼» pro nasazen├ş na┼íich ┼Öe┼íen├ş

  • Zaji┼ít─Ťn├ş efektivn├ş a centralizovan├ę spr├ívy dokument┼» v digit├íln├ş podob─Ť.
  • Bezpe─Źn├ę a dlouhodob├ę ulo┼żen├ş (digit├íln├ş arch├şv).
  • Automatizace proces┼» spojen├Żch se zpracov├ín├şm dokument┼».
  • Zp┼Öehledn─Ťn├ş a sjednocen├ş zpracov├ín├ş va┼íich dokumentov├Żch agend.
  • Rychl├ę nalezen├ş po┼żadovan├ęho dokumentu.
  • Vz├íjemn├í integrace ┼Öe┼íen├ş.
  • Spr├íva dokument┼» nap┼Ö├ş─Ź organizac├ş.
  • Integrace se st├ívaj├şc├şmi syst├ęmy organizace.