Archivace dokument┼», workflow, spisov├í slu┼żba

Ve┼Öejn├Ż sektot - AiP Safe

 

 

Organizac├şm ve ve┼Öejn├ęm sektoru pom├íh├íme s efek-

tivn├ş spr├ívou administrativn├şch a dokumentov├Żch

agend. P┼Öes workflow zaji┼í┼ąujeme rychl├ę zp┼Ö├şstupn─Ťn├ş informac├ş odpov─Ťdn├Żm osob├ím, kter├ę se pod├şl├ş na rozhodov├ín├ş.

V ─Źem v├ím na┼íe ┼Öe┼íen├ş pomohou?

Na┼íe ┼Öe┼íen├ş mohou b├Żt nasazena jednotliv─Ť nebo b├Żt vz├íjemn─Ť integrov├ína. Pomohou v├ím se spr├ívou n├ísleduj├şc├şch agend:

Evidence jedn├ín├ş - AiP SafeEvidence jedn├ín├ş

Jedn├ín├ş Rad a Zastupitelstev tvo┼Ö├ş agendu, kterou prov├íz├ş rozs├íhl├ę administrativn├ş ─Źinnosti spojen├ę s evidenc├ş n├ívrh┼», program┼» a z nich vypl├Żvaj├şc├şch ├║kol┼». P┼Öipravili jsme proto ┼Öe┼íen├ş, kter├ę umo┼ż┼łuje d├şl─Ź├ş procesy automatizovat a odstranit n├íro─Źnou manu├íln├ş evidenci.

St├ş┼żnosti - AiP SafeSt├ş┼żnosti

┼śe┼íen├ş dopl┼łuje standardn├ş agendy pro st├ítn├ş spr├ívu a samospr├ívu. Umo┼ż┼łuje jednodu┼íe a ├║─Źeln─Ť evidovat pod├ívan├ę st├ş┼żnosti a spravovat jejich vy┼Ö├şzen├ş.

Zápisy z porad - AiP SafeLTP

Dlouhodob├í ochrana digit├íln├şch z├íznam┼» pomoc├ş n├ístroj┼» pro administraci archivu, schvalov├ín├ş typ┼» form├ít┼», pravidelnou kontrolu ulo┼żen├Żch bal├ş─Źk┼».

Smlouvy - AiP SafeSmlouvy

┼śe┼íen├ş pokr├Żv├í spr├ívu smluvn├şch doklad┼» a zaji┼í┼ąuje ┼Ö├şzen├ş jednotliv├Żch f├íz├ş jejich ┼żivotn├şho cyklu dle intern├şch proces┼» organizace.

Spisov├í slu┼żba  - AiP SafeSpisov├í slu┼żba

Elektronick├í spisov├í a archivn├ş slu┼żba je ur─Źena pro evidenci dokument┼» proch├ízej├şc├şch organizac├ş a pro udr┼żen├ş jejich mno┼żstv├ş na optim├íln├şm objemu. Zahrnuje manipulaci s dokumenty od jejich doru─Źen├ş a┼ż po trval├ę ulo┼żen├ş v digit├íln├şm archivu nebo vy┼Öazen├ş a n├ísledn├ę zni─Źen├ş v souladu s legislativn├şmi po┼żadavky.

Ve┼Öejn├ę zak├ízky - AiP SafeVe┼Öejn├ę zak├ízky

Zak├ízky p┼Öedstavuj├ş rozs├íhlou agendu, kter├í se prol├şn├í s dal┼í├şmi procesy uvnit┼Ö organizace a vy┼żaduje p┼Öesnost a form├íln├ş spr├ívnost ├║daj┼». ┼śe┼íen├ş umo┼ż┼łuje tuto agendu zp┼Öehlednit, zefektivnit jej├ş ┼Ö├şzen├ş a tam, kde je to vhodn├ę, ji rovn─Ť┼ż integrovat s dal┼í├şmi souvisej├şc├şmi agendami.

Budovy - AiP SafeVizu├íln├ş spr├íva budov

┼śe┼íen├ş evidence budov v syst├ęmu SAFE nab├şz├ş elegantn├ş a modern├ş zp┼»sob, jak integrovat r┼»znorod├í eviden─Źn├ş data a p┼Öedlo┼żit je u┼żivateli v aktu├íln├şm a p┼Öehledn├ęm n├íhledu.

Kontakty - AiP SafeAdresář kontaktů

Adres├í┼Ö kontakt┼» pokr├Żv├í evidenci kontaktn├şch ├║daj┼» na intern├ş i extern├ş subjekty. Umo┼ż┼łuje vytv├í┼Öet vz├íjemn├ę vazby mezi jednotliv├Żmi prvky a rovn─Ť┼ż nap┼Ö. odr├í┼żet organiza─Źn├ş strukturu. Data lze rovn─Ť┼ż integroat do rozs├íhlej┼í├şch ┼Öe┼íen├ş pokr├Żvaj├şc├şch spr├ívu dokument┼» nap┼Ö├ş─Ź podnikem.

┼śe┼íen├ş na m├şru - AiP Safe┼śe┼íen├ş na m├şru

Ka┼żd├ę ┼Öe┼íen├ş vytv├í┼Ö├şme na m├şru - upravou st├ívaj├şc├şch agend, jejich integrac├ş a ├║pravou funk─Źnosti. Realizujeme rovn─Ť┼ż v├Żvoj zcela nov├Żch ┼Öe┼íen├ş dle po┼żadavk┼» z├íkazn├şka.

┼ś├şd├şc├ş dokumentace - AiP Safe┼ś├şd├şc├ş dokumentace (ISO)

┼śe┼íen├ş je zam─Ť┼Öeno na spr├ívu ┼Ö├şd├şc├ş dokumentace (sm─Ťrnic, pracovn├şch norem apod.) vznikl├ę na z├íklad─Ť intern├şch nebo vn─Ťj┼í├şch p┼Öedpis┼» (nap┼Ö. ISO normy). Zaji┼í┼ąuje sledov├ín├ş platnosti, ┼Ö├şzen├ş reviz├ş dokument┼» a centralizovan├ę zp┼Ö├şstupn─Ťn├ş jejich platn├Żch verz├ş.

Zápisy z porad - AiP SafeZápisy z porad

┼śe┼íen├ş pom├íh├í zjednodu┼íit a zp┼Öehlednit evidenci pravideln├Żch porad a z├ípis┼». Zaji┼í┼ąuj├ş spr├ívu ├║kol┼» a v┼íech souvisej├şc├şch dokument┼».

Digitalizace dokumentů

Syst├ęm pro podporu digitalizace SAFE opitmalizuje ve┼íker├ę procedury v digitaliza─Źn├şm workflow, ┼íet┼Ö├ş ─Źas a n├íklady. Vyu┼żijte n├ístroje, kter├Ż d├şky beze┼ív├ę architektu┼Öe spojuje v┼íechny moduly pot┼Öebn├ę v digitaliza─Źn├şm workflow k digitalizaci pap├şrov├Żch dokument┼» a svazk┼» v jeden.

Osm d┼»vod┼» pro nasazen├ş na┼íich ┼Öe┼íen├ş

  • Zp┼Öehledn─Ťn├ş a urychlen├ş rozhodov├ín├ş.
  • Centralizovan├í spr├íva dokument┼».
  • Zjednodu┼íen├ş ┼Ö├şzen├ş slo┼żit├Żch agend.
  • Zaji┼ít─Ťn├ş p┼Öesnosti a jednozna─Źnosti informac├ş.
  • Rychl├ę nalezen├ş pot┼Öebn├Żch dokument┼» ve spr├ívn├Ż ─Źas.
  • Odstran─Ťn├ş ─Źasov─Ť i finan─Źn─Ť n├íkladn├ę evidence ti┼ít─Ťn├Żch dokument┼» (archivace dokument┼»).
  • Prezentace informac├ş v souvislostech.
  • Jednozna─Źn├í evidence odpov─Ťdnosti za nakl├íd├ín├ş s dokumenty a za rozhodovac├ş procesy (workflow).